Ендоскопічні дослідження під наркозом без болю

Ендоскопічні дослідження під наркозом без болю -можливість виконати неприємні хворобливі процедури (колоноскопія, гастродуоденоскопія і т.д) в стані медикаментозного сна. Прі цьому пацієнт не відчуває болю, відчуває себе комфортно і безпечно.
Ендоскопія під наркозом в амбулаторних умовах
Ендоскопія (дослівно - «огляд зсередини») зародилася як діагностичний метод. Сучасна апаратура дозволяє виявити вогнище ураження розміром від 1 мм і прицільно отримати матеріал для гістологічного дослідження.
Ендоскопічні методи діагностики: колоноскопія і гастроскопія стали доступні в більшості медичних установ. З їх допомогою фахівці виявляють запальні захворювання, виразкові процеси в шлунково-кишковому тракті, контролюють результати проведеного лікування. Завдяки доступності, збільшилася кількість виявляється раку шлунково-кишкового тракту на ранніх стадіях, що дозволяє своєчасно розпочати лікування і як наслідок - збільшити тривалість життя хворих.
Показання для проведення ендоскопії під наркозом
Показаннями для проведення ендоскопічного дослідження на сьогоднішній день є всі захворювання, що супроводжуються симптомами розлади травлення, онкообследованіе і обстеження перед інвазивними втручаннями (операціями) з метою запобігання ускладнень при проведенні тривалої медикаментозної терапії після операції.
Показання до проведення ендоскопічних методів визначає лікуючий лікар. У людей з вираженим блювотним рефлексом або низьким порогом больової чутливості ці дослідження можуть стати важко здійсненними. Усунути неприємні відчуття можна тільки одним способом - за допомогою застосування наркозу. Медикаментозний сон повністю позбавляє пацієнта від больових відчуттів і неприємних рефлексів під час процедури, надаючи лікаря-ендоскопіст можливість проведення повноцінного дослідження внутрішніх органів.
Протипоказання для проведення ендоскопії під наркозом
Абсолютних протипоказань до ендоскопічних методів дослідження немає. Однак погана підготовка пацієнта може стати причиною припинення дослідження і неправильної діагностики.
По завершенню процедури пацієнт отримує висновок лікаря - ендоскопіста з детальним описом оглянутого органу і детальними рекомендаціями. Через 30-60хв після дослідження йде додому.